در آیینه رسانه ها :
گلایه سرلشکر سلیمانی از اخبار مربوط به تولید فیلم «سردار»        اختصاصی/ نقش بارز نظام سلطه در طراحی و راه اندازی حوادث فتنه سال ۸۸        حلول ماه ربیع الاول مبارکباد        شعری که شب اربعین امسال در کربلا گفته شد        وحدت در آئینه نگاه امام        مدح و مراثی حضرت ابواالفضل العباس (علیه السلام)        بیانیه‏ شانزدهمین اجلاس رسمى مجلس خبرگان رهبرى «دوره‏ ى چهارم»        خستگان عشق را ایام درمان خواهد آمد        حضور و سخنرانی رهبر انقلاب در اجلاس جهانی علما و بیداری اسلامی        آخرین جمعه سال است کجائی آقا؟       
کلام نخست
صوت و فيلم
مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:
یاوه‌گویی ترامپ ناشی از ترس و عجز او است
مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه یاوه گویی مستمر ترامپ نشان از عجز و ترس او از ایران اسلامی و جوانان است، گفت: روز افول و نابودی آمریکا نزدیک است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حسین کاشانی‌پور پیش از ظهر امروز در راهپیمایی ۱۳ آبان‌ماه با اشاره به اینکه ۱۳ آبان روز تاریخی در جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد:  در این روز امام تبعید شدند.
وی با اشاره به اینکه در طول سالیان دشمن به دنبال این بود که به کشور ضربه بزند، بیان کرد: در این مدت دشمن بیکار نبوده و همواره در حال تلاش برای ضربه زدن به کشور بود.
مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رئیس ستاد برگزاری مراسم یوم الله ۱۳ آبان با اشاره راه‌اندازی حمام خون توسط دشمن بیان کرد: در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۷ نیز خون ۶۵ دانش‌آموز ریخته شد که این اتفاق نیز به دستور آمریکا انجام شد.
کاشانی‌پور اشاره به اینکه امام راحل آمریکا و دشمنی آن را خوب می‌شناختند، افزود: ۱۳ آبان روز تبلور ایستادگی در مقابل یزیدیان و مستکبران جهان است.
وی با اشاره به اینکه آمریکا از زمان اظهار وجود خود بانی ۵۲ جنگ بوده است، گفت: در همه جای دنیا هر زمان جنگ و خونریزی بوده است بانی ان آمریکا بوده است.
مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه ملت ایران هیچ گاه در مقابل امریکای جهانخوار تسلیم نخواهند شد، بیان کرد: ملت ایران همواره با صلابت در مقابل آمریکا ایستادگی کرده‌اند.
کاشانی‌پور با اشاره به کارشکنی‌های آمریکا در طول سالیان علیه ایران اسلامی بیان کرد: حکومت شاه که توطئه آمریکا بود دوام نیاورد.
وی با اشاره به اینکه یاوه گویی مستمر ترامپ نشان از عجز و ترس او از ایران اسلامی و جوانان است، افزود: روز افول و نابودی آمریکا نزدیک است.

وی در ادامه با اشاره به سه واقعه مهم رخ داده در روز ۱۳ آبان‌ماه بیان کرد: روز ۱۳ آبان که در تقویم به عنوان روز مبارزه با استکبار نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل این روز را در تاریخ کشور به عنوان روزی به یادماندنی به ثبت رسیده است. 
مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد: تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، ۱۳ آبان ۱۳۵۷ که روز دانش‌آموز نام گرفت و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ عنوان این سه واقعه تاریخی است.
کاشانی‌پور با اشاره به اینکه ۱۳ آبان یک روز بسیار ویژه و بزرگ در تاریخ کشور است که حامل پیام جهانی انقلاب اسلامی است، اضافه کرد: ۱۳ آبان حامل پیام مهمی برای ملت ایران و جهانیان است.
وی با اشاره به اینکه شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار در نگاه و رویکرد ملت ایران فقط یک شعار نیست، تصریح کرد: شعار ۱۳ آبان به عنوان یک فرهنگ استکبارستیزی و نماد ایستادگی، مقاومت و فریاد حق طلبی در مقابل نظام‌های استکباری است.

مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا هرگز خواهان رفاه، امنیت، آسایش، اقتدار نظام و آزادی ملت ایران نبوده و این مهم را نمی‌خواهد، بیان کرد: اقدامات آمریکا و نظام استکباری و سخنان اخیر رئیس جمهوری آمریکا موجب تمایز راهپیمایی ۱۳ آبان شده است.
کاشانی‌پور با اشاره به دشمنی آمریکا با ایران اسلامی در طول زمان بیان کرد: مردم ایران هر زمان که شاهد تندروی آمریکا بوده‌اند، یکپارچه در مقابل دشمنان ایستادگی کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا یک لحظه از فتنه دست برنداشته و همچنان نیز در این مسیر است، اما انقلاب اسلامی این ابر قدرت را در هم کوبید، تصریح کرد: در برجام نیز دشمن به عهد خود وفادار نبود، چراکه دشمن هیچ وقت از بدعهدی خود دست برنداشته و نمی‌دارد، چرا که به فرموده مقام معظم رهبری اگر برجام را پاره‌ کنند آن را “ریز ریز” می‌کنیم.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵/ق۴۰