در آیینه رسانه ها :
گلایه سرلشکر سلیمانی از اخبار مربوط به تولید فیلم «سردار»        اختصاصی/ نقش بارز نظام سلطه در طراحی و راه اندازی حوادث فتنه سال ۸۸        حلول ماه ربیع الاول مبارکباد        شعری که شب اربعین امسال در کربلا گفته شد        وحدت در آئینه نگاه امام        مدح و مراثی حضرت ابواالفضل العباس (علیه السلام)        بیانیه‏ شانزدهمین اجلاس رسمى مجلس خبرگان رهبرى «دوره‏ ى چهارم»        خستگان عشق را ایام درمان خواهد آمد        حضور و سخنرانی رهبر انقلاب در اجلاس جهانی علما و بیداری اسلامی        آخرین جمعه سال است کجائی آقا؟       
کلام نخست
صوت و فيلم

مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

ایستادگی بهترین راه در مقابل استکبار جهانی است

حسین کاشانی پور

مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به استکبارستیزی ملت ایران در چهار دهه گذشته گفت: استکبارستیزی از ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی یک ملت و نظام قدرتمند ساخته است.

به گزارش  ایسنا، حسین کاشانی پور در جمع راهپیمایان ۱۳ آبان در سمنان اظهار کرد: امروز ملت‌های آزاده از مردم ایران درس آزادگی می گیرند و این در حالی است که تا پیش از انقلاب حتی مسؤلان کشور ما با نظر امریکا و قدرت‌های جهانی انتخاب می شدند.

وی با اشاره به پیشینه وقایع ۱۳ آبان در تاریخ مبارزاتی ملت ایران خاطرنشان کرد: سه واقعه تاریخی این یوم الله را برای مردم ایران رقم زدند.

مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به تقارن سه رویداد تاریخی در این روز طی سال های مبارزه مردم کشورمان اشاره کرد و افزود: تبعید حضرت امام(ره) در اعتراض به کاپیتولاسیون در ۱۳ آبان ۴۳، به خاک و خون کشیدن دانش‌آموزان در مقابل دانشگاه تهران و تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام در سال ۵۸ سه اتفاق مهم این روز تاریخی هستند.

وی با بیان اینکه در سال ۵۸ و در حالی که کمتر از یک سال از پیروزی انقلاب گذشته بود دانشجویان خط امام سیلی محکمی بر گوش استکبار نواختند افزود: وقتی انقلابیون دیدند که هر اتفاقی که می‌افتد امریکا و شیطان بزرگ پشت آن است لانه جاسوسی را تسخیر کردند.

وی به چاپ ده‌ها کتاب از اسناد به دست آمده از سفارت امریکا اشاره کرد و گفت: با انتشار این کتاب‌ها مردم ایران و جهان متوجه شدند که آنجا لانه جاسوسی بوده و نه یک مرکز دیپلماسی.

کاشانی پور با بیان اینکه ما در همه چهل سال اخیر همواره در مبارزه با استکبار بودیم ادامه داد: استکبار در این چهار دهه یک لحظه نیز از لطمه زدن به انقلاب اسلامی غافل نبوده و همه توان خود را برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی به کار گرفته است.

۱۳ آبان روز تبلور خشم ملت ما بر علیه امریکا

مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه ۱۳ آبان روز تبلور خشم ملت ما بر علیه امریکا است، گفت: امریکا تا پیش از ۱۳ آبان ۵۸ در جهان دارای هیمنه و ابهتی بود اما دانشجویان پیرو خط امام این هیمنه را شکستند.

وی با بیان اینکه زندانی شدن ۴۴۴ روزه جاسوسان امریکا، این کشور را در جهان تحقیر کرد اضافه کرد: این اتفاق اقتدار ملت ایران و انقلاب را به جهانیان نشان داد.

وی با بیان اینکه به اعتراف همسر شاه ، ایران در زمان شاه اجازه انتخاب مسوولان خود را هم نداشت اضافه کرد: همسر شاه اعتراف کرد که شاه برای انتخاب نخست وزیر کشور هم باید از سفارت امریکا و انگلیس اجازه می‌گرفت.

عهدشکنی امریکایی‌ها دموکرات و جمهوری خواه نمی‌شناسد

کاشانی‌پور مهمترین پیام انقلاب مردم ایران را استکبارستیزی ملت برشمرد و گفت: امروز ایران اسلامی سرمشق ملت‌های آزاده است.

وی بر لزوم عدم تسلیم شدن در مقابل استکبار تاکید کرد و افزود: اگر در مقابل امریکا سر خم کنیم هزینه‌های ما هزار برابر خواهد شد لذا بهترین راه، همچنان ایستادگی در مقابل استکبار جهانی است.

مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه امریکایی‌ها از مذاکره به عنوان یک ابزار استفاده می کنند ادامه داد: امریکایی‌ها حتی حق حیات ملت‌ها را از آن خود می‌دانند.

وی با بیان اینکه امریکایی‌ها عهدشکن هستند افزود: امریکا عهدشکن است و این عهدشکنی دموکرات و جمهوری خواه نمی‌شناسد.

کاشانی پور با بیان اینکه امریکایی‌ها گذشته از عهدشکنی‌های امروز صدها بار پیمان خود با سرخپوستان را زیرپا گذاشتند افزود: امریکایی‌ها فقط خود را دیده و در پی منافع خود هستند و به همین دلیل است که در این چهار دهه انواع جنگ‌ها از جنگ سخت و نیابتی توسط صدام تا جنگ اقتصادی، فرهنگی و سایبری و روانی را بر علیه ملت ما به راه انداختند.

وی بر لزوم پرهیز از بازی‌های جناحی برای مقابله با امریکا تاکید کرد و گفت: همه باید متحد و منسجم در مقابل استکبار بایستیم.

انتهای پیام