در آیینه رسانه ها :
گلایه سرلشکر سلیمانی از اخبار مربوط به تولید فیلم «سردار»        اختصاصی/ نقش بارز نظام سلطه در طراحی و راه اندازی حوادث فتنه سال ۸۸        حلول ماه ربیع الاول مبارکباد        شعری که شب اربعین امسال در کربلا گفته شد        وحدت در آئینه نگاه امام        مدح و مراثی حضرت ابواالفضل العباس (علیه السلام)        بیانیه‏ شانزدهمین اجلاس رسمى مجلس خبرگان رهبرى «دوره‏ ى چهارم»        خستگان عشق را ایام درمان خواهد آمد        حضور و سخنرانی رهبر انقلاب در اجلاس جهانی علما و بیداری اسلامی        آخرین جمعه سال است کجائی آقا؟       
کلام نخست
صوت و فيلم

مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه بیانیه رهبر معظم انقلاب، یک منشور برای آینده ایران بخصوص برای جوانان است، گفت: این بیانیه خیلی اهمیت دارد و برای همه کسانی که واقعا می خواهند خدمت کنند، قابل استفاده است.

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت و گو با موضوع بیانیه راهبردی رهبر معظم انقلاب اسلامی و با حضور حسین کاشانی پور مدیر کل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور به روی آنتن رفت.

حسین کاشانی پور در آغاز با بیان اینکه بیانیه رهبر معظم انقلاب در حقیقت یک منشور برای آینده ایران بخصوص برای جوانان است، گفت: فرمایشات و مطالب رهبر انقلاب همیشه راهگشا است اما این بیانیه خیلی اهمیت دارد و برای همه کسانی که واقعا می خواهند به ایران عزیز خدمت کنند، قابل استفاده است تا با قوت ها و قدرت های کشورمان، اوج و افتخار را برای ملت و حتی تمدن اسلامی، به ارمغان بیاورند.

وی افزود: بیانیه رهبر معظم انقلاب در ابتدا به شرایطی که در آن قرار داشتیم و همچنین شرایطی که در جهان حاکم بوده است، اشاره می کنند. رهبر انقلاب می فرمایند از میان ملت هایی که تحت ستم هستند، تعداد قلیلی انقلاب می کنند و آن هایی هم که انقلاب می کنند، تعداد قلیلی به نتیجه می رسند و از میان ملت هایی که به نتیجه می رسند، تنها انقلاب ملت ایران است که توانسته آرمان ها و شعارهای خودش را حفظ کند که دارد وارد مرحله تمدن سازی می شود.

مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در گفتگو با رادیو گفت و گو بیان کرد: آنچه در این چهل سال از آن تجربه اندوختیم و در بخش هایی که از آن ها لطمه خورده ایم، باید شناسایی شوند و گوهر عدالت و پیشرفت را توامان برای ایران اسلامی به ثمر برسانیم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با قدرت و شکوه زیادی به میدان آمد و چارچوب ها را شکست و کهنگی کلیشه ها را به رخ دنیا کشاند و دین و دنیا را در کنار هم مطرح کرد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی عصر جدیدی را آغار کرد. پس از انقلاب اسلامی در دنیا در کنار «ایسم» هایی که در کشورهای گوناگون مطرح شد، «خمینیسم» هم مطرح شده است و این یعنی طرح نو و جدیدی آمده است که از آن به عنوان “عصر امام خمینی” نام می برند.

کاشانی پور افزود: وقتی غرب و شرق دنیای مدرنی که با ادعای مردم سالاری نتوانستند به اهداف خود برسند و همگی آن ها به کهنگی گراییده بود و بی محتوا بودنشان نمایان شد اما انقلاب اسلامی نشان داد، دین و مردم سالاری همزمان می توانند منشا عزت یک ملت باشد.

========================

توضیح اینکه از ۲۸ بهمن تا ۱۹ اسفند هر روز صبح بین ساعت ۸/۴۵ تا ۹ حدود ۱۰ دقیقه گفتگوی زنده رادیوئی حسین کاشانی پور در برنامه صبحگاهی رادیو انقلاب در باره بیانیۀ گام دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی ادامه خواهد داشت.( رادیو انقلاب موج FM ردیف ۹۵/۵