در آیینه رسانه ها :
گلایه سرلشکر سلیمانی از اخبار مربوط به تولید فیلم «سردار»        اختصاصی/ نقش بارز نظام سلطه در طراحی و راه اندازی حوادث فتنه سال ۸۸        حلول ماه ربیع الاول مبارکباد        شعری که شب اربعین امسال در کربلا گفته شد        وحدت در آئینه نگاه امام        مدح و مراثی حضرت ابواالفضل العباس (علیه السلام)        بیانیه‏ شانزدهمین اجلاس رسمى مجلس خبرگان رهبرى «دوره‏ ى چهارم»        خستگان عشق را ایام درمان خواهد آمد        حضور و سخنرانی رهبر انقلاب در اجلاس جهانی علما و بیداری اسلامی        آخرین جمعه سال است کجائی آقا؟       
کلام نخست
صوت و فيلم

کاشانی پور تأکید کرد: کارآمدی و ناکارآمدی مسئولان باید با بیانیه گام دوم انقلاب سنجیده شود.

برنامه “گفت و گوی فرهنگی” رادیو گفت و گو با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب و حوزه فرهنگ و هنر با حضور حسین کاشانی پور مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به روی آنتن رفت.

کاشانی پور در مصاحبه با رادیو گفت و گو اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرصت هایی را برای دلسوزان نظام با ارجاع همگان به سمت اولویت های کشور در قالب نامگذاری ها، پیامها و بیانیه ها ایجاد می کنند اما این فرصت ها با عکس العمل های شعاری و نابجا و صرفاً در حد بنر می سوزند و عملیاتی نمی شوند.

مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه مباحث مطرح شده در بیانیه گام دوم انقلاب از منظر اندیشمندان جهانی، حکیمانه و فوق العاده است گفت: مقام معظم رهبری با تحلیل واقعی و دقیق نسبت به آنچه که پشت سر گذاشته و پیش رو داریم خط حرکت امت اسلامی را از مردم تا مسئولان تبیین و در قالب بیانیه گام دوم انقلاب عرضه کرده اند.

وی با تأکید بر اینکه ما برای گذار از حوزه نظر و بیان به حوزه عمل و اجرا نیازمند طراحی عملیاتی و مهندسی دقیق هستیم افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری هم اکنون وقت جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ با بهره گیری از تجربیات گذشته و از بین بردن فاصله بایدها و واقعیات فرا رسیده است.

کاشانی پور با تأکید بر اینکه کارآمدی و ناکارآمدی مسئولان باید با بیانیه گام دوم انقلاب سنجیده شود، مطرح کرد:

بعد از صدور بیانیه گام دوم انقلاب کلیه مسئولان باید کارنامه خود را نسبت به بیانیه ارائه دهند. هر کسی در هر جایگاهی نه تنها حق بی تفاوتی نسبت به اخلاق و معنویت جامعه ندارد بلکه باید از تمکن خود در این راستا نیز استفاده کند.

مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر لزوم پیوست نگاری فرهنگی برای عرصه های مختلف کشور گفت: زیر ساخت بیانیه گام دوم فرهنگ است.