در آیینه رسانه ها :
گلایه سرلشکر سلیمانی از اخبار مربوط به تولید فیلم «سردار»        اختصاصی/ نقش بارز نظام سلطه در طراحی و راه اندازی حوادث فتنه سال ۸۸        حلول ماه ربیع الاول مبارکباد        شعری که شب اربعین امسال در کربلا گفته شد        وحدت در آئینه نگاه امام        مدح و مراثی حضرت ابواالفضل العباس (علیه السلام)        بیانیه‏ شانزدهمین اجلاس رسمى مجلس خبرگان رهبرى «دوره‏ ى چهارم»        خستگان عشق را ایام درمان خواهد آمد        حضور و سخنرانی رهبر انقلاب در اجلاس جهانی علما و بیداری اسلامی        آخرین جمعه سال است کجائی آقا؟       
کلام نخست
صوت و فيلم

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرکل شورای هماهنگی استان البرز گفت: مسلمانان قادر هستند بزرگترین حماسه‌ها را با الهام و کمک از قرآن و عترت خلق نمایند.

حسین کاشانی‌پور، مدیرکل شورای هماهنگی استان البرز در گفت‌وگو باخبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا) شعبه البرز، گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پیوسته به همه فعالان فرهنگی و نیروهای فکری و اندیشه‌ای این رویکرد دو سیاست را گوشزد نموده که با قرآن و عترت می‌توانیم بزرگترین حماسه‌ها را خلق کنیم و زیباترین صحنه‌ها را رقم بزنیم.

وی افزود: الگو شدن ایران برای مسلمانان جهان و کشورهای اسلامی از جمله خلق این حماسه‌هاست و رهبری‌های پیامبرگونه توسط امام خمینی(ره) و خلف شایسته‌اش حضرت امام خامنه‌ای و دلدادگی ملت بزرگ ایران به اسلام نیز بر پایه و اساس قرآن و عترت بوده است.

کاشانی‌پور خاطرنشان کرد: در هر مناسبتی از ایام الله و در هر اجتماعی از مؤمنین و دلدادگان ایران اسلامی محوریت برنامه‌ها، شعارها، تبیین و تحلیل‌ها با این دو ذخیره پایان‌ناپذیر یعنی قرآن و عترت رقم می‌خورد.

مدیرکل شورای هماهنگی استان البرز در پایان گفت: در دهه فجر برگزاری مسابقات، همایش‌ها و محافل قرآنی در سالگرد ارتحال حضرت امام(ره)، روز قدس، تمامی راهپیمایی‌ها و شعارها مبنی بر منشاء قرآنی هستند و حرکت، اقدام و اجرای دستورات اسلام با طلیعه قرآن و نمونه‌های بارزآن همراه است.