در آیینه رسانه ها :
گلایه سرلشکر سلیمانی از اخبار مربوط به تولید فیلم «سردار»        اختصاصی/ نقش بارز نظام سلطه در طراحی و راه اندازی حوادث فتنه سال ۸۸        حلول ماه ربیع الاول مبارکباد        شعری که شب اربعین امسال در کربلا گفته شد        وحدت در آئینه نگاه امام        مدح و مراثی حضرت ابواالفضل العباس (علیه السلام)        بیانیه‏ شانزدهمین اجلاس رسمى مجلس خبرگان رهبرى «دوره‏ ى چهارم»        خستگان عشق را ایام درمان خواهد آمد        حضور و سخنرانی رهبر انقلاب در اجلاس جهانی علما و بیداری اسلامی        آخرین جمعه سال است کجائی آقا؟       
کلام نخست
صوت و فيلم
تاريخ انتشار : ۰۹-۳۰-۹۱     نظرات:۱ دیدگاه برای چرا درگاه الکترونیکی؟      موضوع :نوشته ها

رشد و پیشرفت تکنولوژی تاثیرات شگرفی در بسیاری از روندهای زندگی بشری را پدید آورده است.و انقدر این تاثیرات گسترده شده است که گاهی سند دوره و عصر را به نام خود زده است.آخرین این اعصار ،عصرارتباطات و در پرتو آن انفجار اطلاعات است.

با نگاهی گذرا و توجهی کوتاه به به پیشینه ارتباطات بشری و دشواریهای پیشتر ان عظمت تحولات امروز بهتر شناخته می شود.

تکنولوژیهای روز که در خدمت ارتباطات قرار گرفته اند متنوعند و سخت افزارها و نرم ازارهای زیادی را بشر در این عرصه تولید و به خدمت گرفته است.

یکی از معمولترین و متداولترین ابزار و امکانات برای گسترش ارتباطات و تبادل تجارب و اطلاعات امروزه اینترنت است.

مدتها بود بر آن بودم که در عرصه های مختلف مذهبی، فرهنگی، اجتماعی، و سیاسی و در حد دارایی اندک خود در حوزه های علمی مجالی برای تلاش و اثر گذاری و ادای وظیفه برای ایجاد کنم.

البته از بدو پیروزی انقلاب اسلامی که ۱۵ سال داشتم و در جایگاههای متعدد و متنوع خدمتگزاری این وظیفه را دنبال کرده ام که اکثر آنها ناظر بر نقش آفرینی های مرتبط با وظایف شغلی و بعضاً همکاری رسانه های گوناگون و فعالیتهای فرهنگی،مذهبی و اجتماعی بوده است.

در شرایط کنونی با درک ضرورت های نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور اسلامی ایران این تلاش را با ایجاد یک درگاه الکترونیکی و به تعبیر دیگر وبگاه شخصی سامان می بخشم و امید آن دارم با همراهی و حمایت همفکران خود این درگاه اطلاع رسانی و وبگاه را به جایگاهی موثر در پیشبرد اهداف عالی اسلامی و انسانی خویش قرار دهیم.

استمداد می جویم از خداوند ” ولی توفیق” که (( اللهم وقنا لما تحب و ترضاه)) و به حکم آیه شریفه قرآن در خصوص هم افزایی در امور شایسته و تقوی ،از خوبان همراهی و همکاری برای شایسته و پر بهره تر شدن این وبگاه طلب می کنم و برای رشد کمی وکیفی این وبگاه ،فکرهای بکر شما را با نقد اخلاص و امتنان خریدارم.

خدایا چنان کن سرانجام کار         تو خشنود باشی و ما رستگار


  1. مهدی گفت:

    عالیه
    به این میگن نوشته